Marulhos Suites Resort - Porto De Galinhas
| Gratis WiFi Gratis WiFi på værelserne | 24-timers service 24-timers Reception | Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning |
| Swimmingpool Indendørs swimmingpool Udendørs pool | Privat strand Adgang til strand | Fitness/Motionscenter Fitnesscenter |
| Aktiviteter Tennisbane | Mad/Drikke Restaurant Bar/ Lounge område | Børnevenlig Legeområde til børn Spillerum |
Marulhos Suites Resort - Porto De Galinhas er feriehus med en swimmingpool beliggende i Muro Alto Beach område i Pôrto das Galinhas. Denne indkvartering ligger i et kystnært område i Pôrto das Galinhas, cirka 10 minutters kørsel fra Praia de Muro Alto.
Piscinas Naturais da Praia do Cupe er ca. 5 minutters kørsel væk. Underholdnings- område af Pôrto das Galinhas er nemt at nå. Der er en nem adgang til sand- strand. Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa ligger ved siden af villaen.
Denne indkvartering byder på en sauna til afslapning.
- Lokale seværdigheder
- Praia do Cupe1610 km
- Compensa Port3373 km
- Shrimp Tecmares3492 km
- Praia de Muro Alto1683 km
- Kids Club3367 km
- Muro Alto Strand1583 km
- Piscinas Naturais da Praia do Cupe2247 km
- Lufthavne
- Recife Lufthavn49 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Parkering
- 24-timers Reception
- Hurtig ind-/ udtjekning
- Kæledyr ikke tilladt
- Elevator
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Restaurant
- Bar/ Lounge område
Aktiviteter og afslapning
- Indendørs swimmingpool
- Udendørs pool
- Adgang til strand
- Solseng
- Have
- Fritids-/ TV værelset
- Sauna
- Fitnesscenter
- Tennisbane
På værelset
- Gratis WiFi på værelserne
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Terrasse
- Havemøbler
- Gratis toiletartikler
- Legeområde til børn
- Spillerum
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Marulhos Suites Resort - Porto De Galinhas villa?
Gæster på Marulhos Suites Resort - Porto De Galinhas villa kan parkere deres bil i gratis privat parkering. - ❓
Hvor langt ligger Recife fra Marulhos Suites Resort - Porto De Galinhas villa?
Der er 50 km mellem Recife og Marulhos Suites Resort - Porto De Galinhas villa. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Marulhos Suites Resort - Porto De Galinhas villa?
Marulhos Suites Resort - Porto De Galinhas villa accepterer betalingsmetoder som American Express, Maestro og Opdage.